cz  |  en   

Amarea Royal Glow - výsledky výstav

První výstavu jsme s Reuškou absolvovali v jejich 4 měsících.

2020

12. 9. OVP Náměšť na Hané P. Řehánek (ČR) tř. vítězů V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
12. 9. JKV Kamenný mlýn, SK D. Payerl (A) tř. vítězů V1, CAC
12. 9. SP pudlů Kamenný mlýn, SK P.F. Berchtold (A) tř. vítězů V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy
5. 9. KV KCHP Stará Běla N. Klírová (ČR) tř. otevřená V1, ČKŠ, Nejl. černá fena, #2 nejl. fena výstavy
15. 8. KV KCHP Beroun R. Kubeš (ČR) tř. čestná V1, ČŠŠ
8. 2. MVP Katowice, PL J. Opara (PL) tř. šampionů V2, R. CACIB Posudek
2. 2. MVP Brno, CZ S. Gróf (HU) tř. šampionů V1, CAC Posudek
1. 2. MVP Brno, CZ K. Kiss (HU) tř. šampionů V1, CAC Posudek
11. 1. KV KCHP Brno T. Kučera (ČR) tř. vítězů V1, ČŠŠ Posudek

2019

8. 12. MVP Wels, A H. Kirschbichler (A) tř. otevřená V1, CACA Posudek
1. 12. MVP Praha, CZ O. Dolejšová (ČR) tř. šampionů V3 Posudek
30. 11. MVP Praha, CZ L. Željko (SRB) tř. šampionů V2, R. CAC Posudek
16. 11. KV KCHP Kněževes D. Kühn (DE) tř. šampionů V1, CAC, ČŠŠ, BOS, Nejl. černá fena Posudek
27. 10. MVP Bratislava, SK L. Sládeková (SK) tř. šampionů V1, CAC, CACIB, BOS Posudek
26. 10. MVP Bratislava, SK T. Jakkel (HU) tř. šampionů V1, CAC, CACIB, BOB Posudek
25. 10. MVP Bratislava, SK J. Opara (PL) tř. šampionů V1, CAC, R. CACIB Posudek
6. 10. MVP Komarom, HU A. Tarján (HU) tř. otevřená V1, CAC, R. CACIB Posudek
5. 10. MVP Komarom, HU K. Radvánzsky (HU) tř. otevřená V1, CAC Posudek
4. 10. MVP Komarom, HU R. Kotlár (HU) tř. otevřená V1, CAC Posudek
7. 9. KV KCHP Stará Běla A. Palumbo (SRB) tř. šampionů V1, CAC, ČŠŠ Posudek
1. 9. MVP Rybnik, PL G. Robak (PL) tř. šampionů V1, CWC, CACIB, Nejl. fena, BOS Posudek
29. 6. Spec. výstava Rogla, SLO K. Nilsson (DNK) tř. šampionů V1, CAC, Nejl. fena, BOB Posudek
29. 6. MVP Rogla, SLO A. Vergara (ITA) tř. šampionů V1, CAC Posudek
22. 6. KV KCHP Brno, ČR J. F. Vanaken (BE) tř. šampionů V1, CAC, ČŠŠ, Klubový vítěz, BOB, Nejl. černá fena, #2 nejl. fena výstavy Posudek
10. 6. Klubová výst. Komarom, HU J. J. Dupas (FR) mezitřída V2, R. CAC Posudek
10. 6. MVP Komarom, HU A. Giura (RO) mezitřída V1, CAC Posudek
19. 5. MVP Rzeszów, PL A. Pokorn (SLO) mezitřída V1, CWC, CACIB, Nejl. fena, BOS Posudek
4. 5. Speciální výst. Bytom, PL J. Ehlerding (DE) mezitřída V1, CWC, Nejl. fena, BOS Posudek
21. 4. MVP Pohorje, SLO J. Kares (FIN) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek
20. 4. Speciální výst. Maribor, SLO H. Lamont (IE) mezitřída V1, CAC Posudek
20. 4. MVP Maribor, SLO R. Lamont (IE) mezitřída V1, CAC Posudek
14. 4. MVP Chemnitz, DE W. Schneider (DE) mezitřída V Posudek
6. 4. KV KCHP Ostrava A. Dzidt (PL) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
17. 3. KV KPaCHP Praha C. Pettersson (SWE) mezitřída VD3 Posudek
9. 3. MVP Graz, A D. Bujisic Vasiljevic (SRB) mezitřída V1, CACA Posudek
9. 3. Klubová v. Rakousko B. Peterburs (D) mezitřída V1, CACA, Nejlepší fena, BOS Posudek
9. 2. Victory show Bratislava, SK V. Vítková (SK) mezitřída V2, R. CAC Posudek
9. 2. MVP Katowice, PL D. Degryze (B) mezitřída V2, R. CACIB Posudek
2. 2. MVP Brno, ČR J. Liimatainen (FI) mezitřída V1, CAC Posudek
26. 1. MVP Nitra, SK R. First (PL) mezitřída V1, CAC Posudek
25. 1. MVP Nitra, SK V. Shyian (UA) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek
13. 1. NVP Brno, ČR N. Klírová (ČR) mezitřída V1, CAC Posudek
12. 1. KV KCHP, Brno O. Dudáš (SK) mezitřída V1, ČKŠ, Nejl. černá fena Posudek

2018

9. 12. MVP Wels, A L. Campbell (N) mezitřída VD2 Posudek
8. 12. MVP Wels, A I. Beradze (CZ) mezitřída V1, CACA Posudek
2. 12. MVP Budapešť, HU V. Vítová (SK) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek
1. 12. KVP Budapešť, HU J.-F. Vanaken (B) tř. mladých V1, HPJ, BOJ, BOS, BOS BIS III. Posudek
25. 11. NVP Zakrszów, PL P. Król (PL) mezitřída V1, CWC, Nejl. fena, BOS Posudek
24. 11. KV KCHP Kněževes M. Ganzer (SWE) mezitřída V1, CAC Posudek
11. 11. NVP Kielce, PL I. Vyguzov (XM) mezitřída V1, CWC, Nejlepší fena, BOS Posudek
10. 11. MVP Kielce, PL S. Wachter (DE) mezitřída V2, R. CACIB Posudek
28. 10. MVP Bratislava, SK L. Sládeková (SK) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek
27. 10. MVP Bratislava, SK O. Dudáš (SK) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek
21. 10. MVP Komárom, HU I. Siil (EST) mezitřída V1, CAC, Derby winner, Derby BOB, CACIB, BOS Posudek
20. 10. KVP Komárom, HU L. Sládeková (SK) tř. mladých V1, HPJ, Junior klubový vítěz, BOS, Junior BIS #2 Posudek
14. 10. EVP Warszawa, PL G. Zhuk (BY) tř. mladých V Posudek
7. 10. MVP České Budějovice R. Kubeš (ČR) mezitřída V1, CAC Posudek
30. 9. MVP Tulln, A L. Packer (ISR) mezitřída VD1 Posudek
29. 9. MVP Tulln, A S. Seymour (GB) mezitřída V1, CACA Posudek
16. 9. KV Dolní Benešov G. Robak (PL) tř. mladých V1, Vítěz třídy mladých, #2 nejl. mladá fena výstavy Posudek
2. 9. NVP Olomouc A. Rogowska (PL) tř. mladých V1, CAJC Posudek
1. 9. KV KCHP O-Třebovice L. Sládeková (SK) tř. mladých V1, ČMŠ, Nejl. černá ml. fena, Nejl. ml. fena výstavy Posudek
26. 8. MVP Ml. Boleslav M. Avi (PK) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
25. 8. KV KCHP Poděbrady S. Kekéz-Veselič (HR) tř. mladých V1, CAJC, ČMŠ, BOJ, Nejl. černá ml. fena, Nejl. ml. fena výstavy Posudek
18. 8. MVP Bratislava, SK Z. Jílková (ČR) tř. mladých V2 Posudek
12. 8. WDS Amsterdam, NL M. Nilsson (SE) tř. mladých V Posudek
15. 7. MVP Oberwart, A Z. Fon-Zidar (SLO) tř. mladých V1, Jugendbester Posudek
1. 7. MVP Rogla, SLO I. Vasiljevič (SRB) tř. mladých V2 Posudek
30. 6. Klubová v. Rogla, SLO D. Bujišič Vasiljevič (SRB) tř. mladých V2 Posudek
30. 6. MVP Rogla, SLO M. Grošelj (SLO) tř. mladých V2 Posudek
24. 6. MVP Brno S. Matakovič (HR) tř. mladých V2 Posudek
23. 6. KV KCHP Brno K. Kiss (HU) tř. mladých V1, CAJC, Nejlepší mladá fena, BOJ, BOS Posudek
10. 6. MVP Nitra, SK J. F. Vannaken (BE) tř. mladých V1, CAJC Posudek
9. 6. MVP Nitra, SK B. Nodali (IT) tř. mladých V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2018 Posudek
8. 6. MVP Nitra, SK Ch. Mellin (SE) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
27. 5. MVP Rzeszów, PL K. Opara (PL) tř. mladých V1, Junior vítěz Posudek
26. 5. NVP Rzeszów, PL B. Szydlowicz-Polańczyk (PL) tř. mladých V1, Junior vítěz, BOJ, BOS Posudek
13. 5. MVP Wieselburg, A A. Tarjan (HU) tř. mladých V1, Nejl. junior Posudek
6. 5. MVP Praha, ČR Z. Vršecká (ČR) tř. mladých V2 Posudek
1. 5. Oblastní v. Kelč T. Havelka (SK) tř. mladých V1, VTM, #2 nejl. mladá fena výstavy Posudek
29. 4. NVP Mosonmagyarovar, HU A. Pokorn (SLO) tř. mladých V1, HPJ, BOJ Posudek
28. 4. Krajská v. Vyškov F. Šimek (CZ) tř. mladých V1, VTM Posudek
27. 4. Klub. výstava Opole, PL T. Kučera (CZ) tř. mladých V1, Junior vítěz, BOJ Posudek
21. 4. MVP Satu Mare, RO G. Ferenc (HU) tř. mladých V2 Posudek
21. 4. NVP Satu Mare, RO P. Muntean (RO) tř. mladých V2 Posudek
15. 4. MVP Debrecen, HU V. Vitkova (SK) tř. mladých V1, CAJC, BOJ, BOS Posudek
14. 4. MVP Debrecen, HU A. Korósz (HU) tř. mladých V1, CAJC, BOJ, BOS Posudek
8. 4. MVP Zaječar, SRB T. Sterguljc Krušič (SLO) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
7. 4. MVP Jagodina, SRB Z. Čurčić (SRB) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
18. 3. MVP Pécs, HU E. Adamovskaya (RUS) tř. mladých V2 Posudek
17. 3. MVP Pécs, HU I. Csik (D) tř. mladých V2 Posudek
11. 3. KV KPaCHP Praha R. Smyčková (CZ) tř. dorostu VN1, DKCH, #2 Nejl. dorost fena Posudek
17. 2. KV KCHP Libice Z. Jílková (CZ) tř. dorostu VN1, ČDŠ, Nejl. dorost fena Posudek
28. 1. NVP Sosnowiec, PL M. Jung (PL) tř. dorostu VN1, Nejl. dorost v rase Posudek
14. 1. Hanácká NVP Brno R. Kubeš (CZ) tř. dorostu VN1, #3 nejkrásnější dorost výstavy Posudek
13. 1. KV KCHP Brno - Měnín E. Králová (SK) tř. dorostu VN1 Posudek

2017

17. 12. KV KPaCHP, Praha A. Košťálová (ČR) tř. dorostu Velmi nadějná 1, DKCH Posudek
19. 11. NVP Zakrszów, PL M. Zasada (PL) tř. štěňat Velmi nadějná 2 Posudek
05. 11. MVP Praha, ČR R. D. Petroula-Effrossyni (FRA) tř. štěňat Velmi nadějná 1 Posudek
29. 10. Klubová výstava pudlů, PL L. Merati (IT) tř. štěňat Velmi nadějná 2 Posudek

© 2016 LOR