cz  |  en   

Angel Innocent Kiss'n'go - výsledky výstav

První výstavu jsme s Arwenkou absolvovali v jejich šesti měsících, k dalším jsme se odhodlali až když jí byl 1 rok a 2 měsíce. O to to měla těžší, už byla starší než Brituška a tak se hůře učila. Také jsme tím prošvihli junior šampiony, které může pejsek získávat pouze ve třídě mladých (9 - 15 měsíců).

2019

7. 9. KV KCHP Stará Běla A. Palumbo (SRB) tř. čestná V2 Posudek

2018

1. 9. KV KCHP O-Třebovice L. Sládeková (SK) tř. čestná V1, ČŠŠ Posudek
25. 8. KV KCHP Poděbrady R. Kubeš (ČR) tř. čestná V1, ČŠŠ, Nejl. fena tř. čestné Posudek
23. 6. KV KCHP Brno K. Kiss (HU) tř. čestná V1, ČČŠ Posudek
6. 5. MVP Praha, ČR Z. Vršecká (ČR) tř. šampionů V1, CAC, R. CACIB Posudek
1. 5. OV Kelč T. Havelka (SK) tř. vítězů V1, VT Posudek
29. 4. NDS Mosonmagyarovar, HU A. Pokorn (SLO) tř. šampiónů V1, CAC, BOB Posudek
21. 4. IDS Satu Mare, RO G. Ferenc (HU) tř. šampiónů V1, CACL Posudek
21. 4. NDS Satu Mare, RO P. Muntean (RO) tř. šampiónů V1, CACL Posudek
8. 4. IDS Zaječar, SRB T. Sterguljc Krušič (SLO) tř. šampiónů V1, CAC, R. CACIB Posudek
7. 4. IDS Jagodina, SRB Z. Čurčić (SRB) tř. šampiónů V1, CAC, CACIB, BOB Posudek
11. 3. KV KPaCHP Praha R. Smyčková (CZ) tř. vítězů V1, CAC, CHKCH, #3 Nejl. velká fena Posudek
17. 2. KV KCHP Libice Z. Jílková (CZ) tř. vítězů V1, ČŠŠ Posudek
14. 1. Hanácká NVP Brno R. Kubeš (CZ) tř. vítězů V1, CAC Posudek
13. 1. KV KCHP Brno - Měnín E. Králová (SK) tř. vítězů V1, ČŠŠ Posudek

2017

17. 12. KV KPaCHP, Praha A. Košťálová (ČR) tř. vítězů V1, CHKCH, #1 velká fena, #3 fena výstavy Posudek
3. 12. Doppel CACIB Wels, A H. Kirschbichler (A) tř. šampionů Ex 1, CACA, CACIB, Best female, BOS Posudek
2. 12. Doppel CACIB Wels, A I. Urschitz (A) tř. šampionů Ex 1, CACA, R. CACIB Posudek
19. 11. NVP Zakrszów, PL M. Zasada (PL) tř. šampionů Ex 1, CWC, Nejl. dosp. fena, BOB Posudek
23. 9. KV KCHP Ostrava-Třebovice K. Radmacher Smulczynski (DE) tř. šampionů Ex 2, R. CAC Posudek
30. 4. IDS Budapešť, HU G. Sárkózy (HU) tř. šampionů Ex 1, CAC, CACIB Posudek
29. 4. MUT club show Budapešť, HU S. J. Wheeler (AU) tř. šampionů Ex 1, CAC Posudek
29. 4. IDS Budapešť, HU S. Gróf (HU) tř. šampionů Ex 1, CAC, CACIB Posudek
23. 4. MVP České Budějovice J. Ovesná (CZ) tř. šampionů V1, CAC, R. CACIB Posudek
8. 4. KV KCHP Ostrava B. Matlawská (PL) tř. vítězů V1, ČŠŠ, #2 nejl. černá fena Posudek
2. 4. NDS Zakrszów, PL A. Dzidt (PL) tř. šampionů Ex 1, CWC, Best female, BOS Posudek
26. 3. NDS Salgótarján, HU K. Vilmos (HU) tř. šampionů Ex 1, CH. CAC, BOB Posudek
19. 3. IDS Katowice, PL T. Pehar (HR) tř. šampionů Ex 2, R. CACIB Posudek
5. 3. IDS Graz, A A. Ernst (D) tř. šampionů Ex 2, R. CAC Posudek
26. 2. KV KCHP Kojice R. Kubeš (CZ) tř. čestná V1, ČČŠ Posudek
5. 2. DUO CACIB Brno K. Opara (PL) tř. šampionů V1, CAC, R. CACIB Posudek
4. 2. DUO CACIB Brno J. Opara (PL) tř. šampionů V2, R. CAC Posudek
21. 1. Special show Ljubljana, SLO M. Van Brempt (B) tř. šampionů Ex 1, CAC, Best female, BOB Posudek
15. 1. Winter show Nitra, SK O. Fintora (SK) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
14. 1. New Year show Nitra, SK E. Králová (SK) tř. šampionů Ex 2, R. CAC Posudek
8. 1. XII. Hanácká NVP Brno P. Řehánek (CZ) tř. vítězů V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB Posudek
7. 1. KV KCHP Brno-Tuřany I. Vojteková (SK) tř. vítězů V1, ČŠŠ Posudek

2016

10. 12. IDS Wels, A D. Payerl (A) tř. otevřená Ex 1, CACA Posudek
27. 11. NDS Ratibórz, PL M. Kaca-Bibrich (PL) tř. šampionů Ex 1, CWC, Best adult female, BOS Posudek
12. 11. IDS Šempeter, SLO P. Lovaglio (I) tř. šampionů Ex 1, CAC, CACIB, Best bitch, BOS Posudek
9. 10. MVP České Budějovice I. Beradze (GR) tř. šampionů V2, R. CAC Posudek
24. 9. OKV KCHP O-Třebovice A. Ostrowski (PL) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
17. 9. IDS Kecskemét, HU P. Demetriu (CYP) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
16. 9. IDS Kecskemét, HU J. Wall (IRL) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
28. 8. XV. Brněnská krajská výstava psů I. Beradze (GR) tř. vítězů V1, Vítěz třídy Posudek
21. 8. DUODANUBE Bratislava, SK M. Guniš (SK) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
20. 8. DUODANUBE Bratislava, SK L. Sládeková (SK) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
14. 8. MVP Mladá Boleslav J. Ovesná (CZ) tř. šampionů V1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS Posudek
13. 8. OKV KCHP Poděbrady S. R. Dimitrijevic (SRB) tř. otevřená VD1 Posudek
7. 8. IDS Zakopane, PL T. Havelka (SK) tř. šampionů Ex 1, CWC, R. CACIB Posudek
30. 7. 9. Krajská výstava psů Brno J. Matyáš (SK) tř. vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, #1 BIG, BIS Posudek
24. 7. IDS Konopiska, PL K. Opara (PL) tř. šampionů Ex 3 Posudek
17. 7. IDS Oberwart, A C. Garhöfer (A) tř. šampionů Ex 1, CACA, R. CACIB Posudek
25. 6. OVP Náměšť na Hané Z. Jílková (CZ) tř. vítězů V1, Vítěz třídy Posudek
19. 6. IDS Klagenfurt, A H. Assenmacher-Feyel (DE) tř. otevřená Ex 2, R. CACA Posudek
18. 6. IDS Klagenfurt, A I. Urschitz (A) tř. otevřená VG2 Posudek
28. 5. OKV KCHP Kojice L. Sládeková (SK) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
22. 5. IDS Rzeszów, PL E. Chwalibóg (PL) tř. šampionů Ex 1, CWC, R. CACIB Posudek
15. 5. IDS Szilvásvarád, HU V. Klucniece (LV) tř. otevřená VG1 Posudek
14. 5. IDS Szilvásvarád, HU T. Urek (SLO) tř. otevřená Ex 1, CAC Posudek
17. 4. IDS Pohorje, SLO S. Kekez-Veselić (HR) tř. otevřená Ex 1, CAC, CACIB Posudek
16. 4. IDS Maribor, SLO P. Peer (SI) tř. otevřená Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
10. 4. NVP Ostrava J. Matyáš (SK) tř. vítězů V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOS Posudek
9. 4. OKV KCHP Ostrava R. Smyčková (CZ) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
13. 3. IDS Pécs, HU G. Ferenc (HU) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
12. 3. IDS Pécs, HU B. Kremser (SLO) tř. šampionů Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
21. 2. IDS CELJE II, SLO L. Voláriková (SK) tř. otevřená Ex 1, CAC Posudek
20. 2. IDS CELJE I, SLO N. Blanuša (HR) tř. otevřená Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
7. 2. DUOCACIB Brno T. Jakkel (HU) tř. otevřená V1, CAC Posudek
6. 2. DUOCACIB Brno V. Belskyy (UK) tř. otevřená V1, CAC Posudek
31. 1. CAC Sosnowiec, PL G. Stibel (MKD) tř. otevřená Ex 1, CWC Posudek
17. 1. NITRADOG, SK G. Ridarčíková (SK) mezitřída V1, CAC Posudek
16. 1. NITRADOG, SK M. Guniš (SK) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek

2015

29. 11. IDS Nitra, SK F. Cochetti (IT) tř. otevřená V1, CAC Posudek
28. 11. IDS Nitra, SK L. Voláriková (SK) tř. otevřená V1, CAC Posudek
22. 11. IX. IDS Kielce, PL R. Barenne (FR) tř. otevřená Ex 1, CWC, CACIB, Best bitch, BOS Posudek
25. 10. DANUBEDuoCACIB Bratislava, SK I. Selimovič (HR) tř. otevřená V1, CAC Posudek
24. 10. DANUBEDuoCACIB Bratislava, SK Y. Nagler Magal (ISR) tř. otevřená VD1 Posudek
11. 10. MVP České Budějovice C. Fischer (D) tř. otevřená V1, CAC Posudek
10. 10. OKV České Budějovice C. Fischer (D) tř. otevřená V2 Posudek
27. 9. CAC Kecskemét, HU F. Gröschl (HU) tř. otevřená V1, CAC Posudek
20. 9. 24. Moravskoslezská NVP Brno N. Klírová (CZ) tř. otevřená V1, CAC Posudek
19. 9. OKV Ostrava T. Kučera (CZ) tř. otevřená V1, ČKŠ, 2. nejlepší černá fena výstavy Posudek
6. 9. KV KPaCHP Konopiště L. Kildeborg Jakobsen (DNS) mezitřída V1 Posudek
30. 8. IDS Hódmezővásárhely, HU J. Smojver-Selimovič (HR) mezitřída V1, CAC, CACIB Posudek
29. 8. IDS Hódmezővásárhely, HU H. Almgren (SWE) mezitřída V1, CAC, CACIB Posudek
2. 8. III. IDS Zakopane, PL Z. Konderla (PL) mezitřída Ex 1, CAC Posudek
26. 7. CACIB Split, HR J.-J. Dupas (FR) mezitřída VG2 Posudek
25. 7. CAC Split, HR F. Cochetti (IT) tř. otevřená V2, R. CAC Posudek
24. 7. CACIB Split, HR J.-F. Vanaken (B) mezitřída VG1 Posudek
23. 7. CAC Split, HR Y. Nagler Magal (ISR) mezitřída VG1 Posudek
19. 7. NVP Mladá Boleslav A. Košťálová (CZ) mezitřída V1, CAC Posudek
5. 7. CACIB Veľká Ida, SK V. Javorčík (SK) mezitřída V1, CAC, R. CACIB Posudek
4. 7. CAC Veľká Ida, SK T. Havelka (SK) mezitřída V1, CAC Posudek
28. 6. SV pudlů, SK M. Halmi (HU) mezitřída V1, CAC, BOB, Nejkrásnější moderní střih Posudek
27. 6. KV pudlů, SK J. Palosaari (FIN) mezitřída VD1 Posudek
21. 6. NVP Klatovy H. Ahrens (A) tř. mladých V1, CAJC Posudek
7. 6. NDS Ratibórz M. Manasijevic (SRB) mezitřída Ex 1, CWC Posudek
6. 6. NDS IX. skupiny Ratibórz, PL S. Dimitrijevic (SRB) mezitřída Ex 1, CWC Posudek
30. 5. KV Kolesa u Přelouče H. Ahrens (A) tř. mladých VD2 Posudek
9. 5. XX. SVP Hlučín A. Mudra (CZ) tř. mladých V2 Posudek
18. 4. KVP Dětřichov Z. Brotánková (CZ) tř. mladých V1 + VT Posudek
11. 4. OKV Ostrava Z. Jílková (CZ) tř. mladých V3 Posudek
14. 3. 5. KVP Vyškov A. Košťálová (CZ) tř. mladých V1 + VT Posudek

2014

29. 6. SV pudlů - Kamenný mlýn, SK P. Plisková Ulrichová (CZ) tř. dorost VN1 Posudek
28. 6. KV pudlů - Kamenný mlýn, SK L. Merati (IT) tř. dorost VN1 Posudek

© 2016 LOR