cz  |  en   

Britany Bílá říše - výsledky výstav

Poprvé se Brituška ve výstavním kruhu ocitla již v 7 měsících. A v jednom roce již byla junior šampionem Česka, Polska i Chorvatska. V necelých 14-ti měsících je junior šampionem Maďarska a v 17 měsících dokončila junior šampiona Slovenska.

2019

6. 4. KV KCHP Ostrava A. Dzidt (PL) tř. čestná V1, ČČS Posudek

2018

24. 11. KV KCHP Kněževes M. Ganzer (SWE) tř. čestná V1, ČČŠ Posudek
20. 10. KV Komárom, HU L. Sládeková (SK) tř. šampionů V1, CAC, Klubový vítěz, BOS Posudek
16. 9. KV Dolní Benešov G. Robak (PL) tř. vítězů V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz Posudek
1. 9. KV KCHP O-Třebovice L. Sládeková (SK) tř. šampionů V1, ČŠŠ Posudek
26. 8. MVP Ml. Boleslav, ČR M. Avi (PK) tř. šampionů V2, R. CAC Posudek
13. 5. MVP Wieselburg, A A. Tarjan (HU) tř. šampionů V1, CACA Posudek
6. 5. MVP Praha, ČR Z. Vršecká (ČR) tř. šampionů V1 Posudek
29. 4. NDS Mosonmagyarovar, HU A. Pokorn (SLO) tř. šampionů V1, CAC, BOB, užší výběr FCI IX. Posudek
28. 4. KV Vyškov F. Šimek (CZ) tř. šampionů V1, VT, KV, BIG #3 Posudek
21. 4. IDS Satu Mare, RO G. Ferenc (HU) tř. šampionů V1, R. CAC, R. CACIB Posudek
8. 4. IDS Zaječar, SRB T. Sterguljc Krušič (SLO) tř. šampionů V1, CAC, CACIB, BOB, BOG #1, BIS #1 Posudek
7. 4. IDS Jagodina, SRB Z. Čurčić (SRB) tř. šampionů V1, CAC Posudek
18. 3. IDS Pécs, HU E. Adamovskaya (RUS) tř. šampionů V1, CAC, CACIB Posudek
17. 3. IDS Pécs, HU I. Csik (D) tř. šampionů V1, CAC, R. CACIB Posudek
17. 2. KV KCHP Libice Z. Jílková (CZ) tř. vítězů V1, ČŠŠ Posudek
28. 1. NVP Sosnowiec, PL M. Jung (PL) tř. šampionů Ex 1, CWC, Nejl. dosp. fena, BOS Posudek
14. 1. Hanácká NVP Brno R. Kubeš (CZ) tř. šampionů V 1, CAC Posudek
13. 1. KV KCHP Brno - Měnín E. Králová (SK) tř. vítězů V2 Posudek

2017

17. 12. KV KPaCHP, Praha A. Košťálová (ČR) tř. vítězů V1, CHKCH, #3 velká fena Posudek
3. 12. Doppel CACIB Wels, A H. Kirschbichler (A) tř. otevřená VG1 Posudek
2. 12. Doppel CACIB Wels, A I. Urschitz (A) tř. otevřená Ex 1, CACA, CACIB, Best female, BOS Posudek
29. 10. Poodle club show PL L. Merati (IT) tř. šampionů Ex 1, CWC Posudek
23. 9. KV KCHP Ostrava-Třebovice K. Radmacher Smulczynski (DE) tř. šampionů V1, CAC, ČŠŠ Posudek
21. 5. IDS Rzeszów, PL V. Pogodina (UA) tř. otevřená Ex 1, CWC, CACIB, Best adult female Posudek
20. 5. NDS Rzeszów, PL A. Redlicka (PL) tř. otevřená Ex 1, CWC, Best adult female, BOS Posudek
7. 5. NDS Rybnik, PL J. Szczepańska-Korpetta (PL) tř. šampionů Ex 1, CWC, Best adult female, BOS Posudek
30. 4. IDS Budapešť, HU G. Sárkózy (HU) tř. otevřená Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
29. 4. IDS Budapešť, HU S. Gróf (HU) tř. otevřená Ex 1, CAC, R. CACIB Posudek
8. 4. KV KCHP Ostrava B. Matlawská (PL) tř. vítězů V1, ČŠŠ, #1 nejl. bílá fena výstavy Posudek
2. 4. NDS Zakrszów, PL A. Dzidt (PL) tř. otevřená Ex 1, CWC Posudek
26. 3. NDS Salgótarján, HU K. Vilmos (HU) tř. otevřená Ex 1, CAC, BOB Posudek
5. 3. IDS Graz, A A. Ernst (D) tř. otevřená VG1 Posudek
26. 2. KV KCHP Kojice R. Kubeš (CZ) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
5. 2. DUO CACIB Brno K. Opara (PL) tř. otevřená V1, CAC Posudek
4. 2. DUO CACIB Brno J. Opara (PL) tř. šampionů V2 Posudek
15. 1. Winter show Nitra, SK O. Fintora (SK) tř. otevřená Ex. 1, CAC Posudek
14. 1. New Year show Nitra, SK E. Králová (SK) tř. otevřená Ex. 1 Posudek
8. 1. XII. Hanácká NVP Brno P. Řehánek (CZ) tř. otevřená V2, R. CAC Posudek
7. 1. OKV KCHP Brno-Tuřany I. Vojteková (SK) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek

2016

10. 12. IDS Wels, A D. Payerl (A) tř. otevřená Ex. 2, R. CACA Posudek
27. 11. NDS Ratibórz, PL M. Kaca-Bibrich (PL) tř. otevřená Ex. 1, CWC Posudek
12. 11. Special show Šempeter, SLO Ž. Fon Zidar (SLO) tř. otevřená Ex. 1, CAC Posudek
12. 11. IDS Šempeter, SLO P. Lovaglio (I) tř. otevřená Ex. 1, CAC Posudek
9. 10. MVP České Budějovice I. Beradze (GR) tř. otevřená V2, R. CAC Posudek
16. 9. IDS Kecskemét, HU J. Wall (IRL) tř. otevřená Ex. 1, CAC, CACIB Posudek
28. 8. XV. Brněnská krajská výstava psů I. Beradze (GR) tř. otevřená V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, #2 BIG Posudek
21. 8. DUODANUBE Bratislava, SK M. Guniš (SK) tř. otevřená Ex. 1, CAC Posudek
20. 8. DUODANUBE Bratislava, SK L. Sládeková (SK) tř. otevřená Ex. 1, CAC Posudek
14. 8. IDS Mladá Boleslav J. Ovesná (CZ) tř. otevřená V1 Posudek
13. 8. OKV KCHP Poděbrady S. R. Dimitrijevic (SRB) tř. otevřená V1 Posudek
7. 8. IDS Zakopane, PL T. Havelka (SK) mezitřída Ex. 1, CWC Posudek
30. 7. 9. Krajská výstava psů Brno J. Matyáš (SK) mezitřída V1, Vítěz třídy Posudek
24. 7. IDS Konopiska, PL K. Opara (PL) mezitřída Ex. 1, CWC Posudek
17. 7. IDS Oberwart, A C. Garhöfer (A) mezitřída Ex. 1, CACA Posudek
25. 6. OVP Náměšť na Hané Z. Jílková (CZ) mezitřída V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, #3 dospělá fena výstavy Posudek
19. 6. IDS Klagenfurt, A H. Assenmacher-Feyel (DE) tř. otevřená Ex. 2 Posudek
18. 6. IDS Klagenfurt, A I. Urschitz (A) tř. otevřená VG1 Posudek
28. 5. OKV KCHP Kojice L. Sládeková (SK) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
22. 5. IDS Rzeszów, PL E. Chwalibóg (PL) mezitřída Ex. 1, CWC, Best bitch, CACIB, BOS Posudek
15. 5. IDS Szilvásvarád, HU V. Klucniece (LV) mezitřída Ex. 1 Posudek
14. 5. IDS Szilvásvarád, HU T. Urek (SLO) mezitřída Ex. 1, CAC Posudek
23. 4. IDS Opole, PL M. Nilsson (SWE) mezitřída VG1 Posudek
17. 4. IDS Pohorje, SLO S. Kekez-Veselić (HR) mezitřída Ex. 1, CAC Posudek
16. 4. IDS Maribor, SLO P. Peer (SI) mezitřída Ex. 1, CAC, Best female, CACIB, BOB Posudek
10. 4. NVP Ostrava J. Matyáš (SK) mezitřída V1, CAC Posudek
9. 4. OKV KCHP Ostrava R. Smyčková (CZ) tř. otevřená V1, ČKŠ Posudek
13. 3. IDS Pécs, HU G. Ferenc (HU) mezitřída Ex. 1, CAC, CACIB, BOS Posudek
12. 3. IDS Pécs, HU B. Kremser (SLO) mezitřída Ex. 1, CAC, CACIB, BOS Posudek
21. 2. IDS CELJE II, SLO L. Voláriková (SK) mezitřída Ex. 1, CAC Posudek
20. 2. IDS CELJE I, SLO N. Blanuša (HR) mezitřída Ex. 1, CAC Posudek
7. 2. DUOCACIB Brno T. Jakkel (HU) mezitřída V1, CAC Posudek
6. 2. DUOCACIB Brno V. Belskyy (UK) mezitřída V1, CAC Posudek
31. 1. CAC Sosnowiec, PL G. Stibel (MKD) mezitřída Ex. 1, CWC Posudek
17. 1. NITRADOG, SK G. Ridarčíková (SK) tř. otevřená V2, R. CAC Posudek
16. 1. NITRADOG, SK M. Guniš (SK) tř. otevřená V1, CAC Posudek

2015

29. 11. IDS Nitra, SK F. Cochetti (IT) tř. otevřená V2, R. CAC Posudek
28. 11. IDS Nitra, SK L. Voláriková (SK) tř. otevřená V2, R. CAC Posudek
22. 11. IX. IDS Kielce, PL R. Barenne (FR) mezitřída VG1 Posudek
25. 10. DANUBEDuoCACIB Bratislava, SK I. Selimovič (HR) tř. mladých V2 Posudek
24. 10. DANUBEDuoCACIB Bratislava, SK Y. Nagler Magal (ISR) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
11. 10. MVP České Budějovice C. Fischer (D) tř. mladých V2 Posudek
10. 10. OKV České Budějovice C. Fischer (D) tř. mladých V2 Posudek
27. 9. CAC Kecskemét, HU F. Gröschl (HU) tř. mladých V1, CAJC, BOB Posudek
20. 9. 24. Moravskoslezská NVP Brno N. Klírová (CZ) tř. mladých V2 Posudek
19. 9. OKV Ostrava T. Kučera (CZ) tř. mladých V3, 2. nejlepší chovat. pár Posudek
6. 9. KV KPaCHP Konopiště L. Kildeborg Jakobsen (DNS) tř. mladých V1, CAJC, 3. nejlepší mladá fena výstavy Posudek
30. 8. IDS Hódmezővásárhely, HU J. Smojver-Selimovič (HR) tř. mladých V1, CAJC, BOJ, BOB Posudek
29. 8. IDS Hódmezővásárhely, HU H. Almgren (SWE) tř. mladých V1, CAJC, BOB, FCI 9 užší výběr Posudek
2. 8. III. IDS Zakopane, PL Z. Konderla (PL) tř. mladých Doskoňala I, CAJC Posudek
26. 7. CACIB Split, HR J.-J. Dupas (FR) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
25. 7. CAC Split, HR F. Cochetti (IT) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
24. 7. CACIB Split, HR J.-F. Vanaken (B) tř. mladých V1 Posudek
23. 7. CAC Split, HR Y. Nagler Magal (ISR) tř. mladých V1, CAJC, BOJ, BOS Posudek
19. 7. NVP Mladá Boleslav A. Košťálová (CZ) tř. mladých V1, CAJC, BOJ Posudek
5. 7. IDS Veľká Ida, SK V. Javorčík (SK) tř. mladých V1, CAJC Posudek
4. 7. NDS Veľká Ida, SK T. Havelka (SK) tř. mladých V1, CAJC, Vítěz SK mladých Posudek
28. 6. SV pudlů, SK M. Halmi (HU) tř. mladých V2 Posudek
27. 6. KV pudlů, SK J. Palosaari (FIN) tř. mladých VD1 Posudek
21. 6. NVP Klatovy H. Ahrens (A) tř. mladých V1, CAJC Posudek
7. 6. NDS Ratibórz M. Manasijevic (SRB) tř. mladých Doskoňala I, Zwycięzca Młodzieźy Posudek
6. 6. NDS IX. skupiny Ratibórz, PL S. Dimitrijevic (SRB) tř. mladých Doskoňala I, Zwycięzca Młodzieźy Posudek
30. 5. KV Kolesa u Přelouče H. Ahrens (A) tř. mladých V1, CAJC, ČMŠ, ČKŠ Posudek
9. 5. XX. SVP Hlučín A. Mudra (CZ) tř. mladých N Posudek
18. 4. KVP Dětřichov Z. Brotánková (CZ) tř. mladých VN1 Posudek
11. 4. OKV Ostrava Z. Jílková (CZ) tř. mladých VN2 Posudek
14. 3. 5. KVP Vyškov A. Košťálová (CZ) tř. mladých VN1 Posudek

© 2016 LOR